Služby

Dovolujeme se Vám nabídnout naše služby, zahrnující jak jednotlivé dílčí úkony, tak částečné rekonstrukce, až po kompletní rekonstrukce interiéru na klíč.

Návrh interiéru, designu

Nabízíme poradenství s výběrem dekorů, materiálů i jednotlivých výrobků. Pro jasnější představu můžeme poskytnout analýzu a grafický návrh v 3D programu, ve kterém lze vybraná svítidla dosadit a vypočítat potřebnou intenzitu osvětlení.

Bourací a dokončovací práce všeho druhu.

Zajistíme bourací práce, demontáž stávajícího vybavení, odstranění či vysekaní starých podlah, příček a stropů. Samozřejmostí je odnos a likvidace sutě a následný úklid. Při pracích používáme výhradně profesionální nářadí, na které se můžeme vždy s jistotou spolehnout (hlavně značky Hilti). Disponujeme taktéž frézou a drážkovačkou na beton s přímím odsáváním, který zajištuje, že se minimalizuje prachová stopa při řezání drážek v celém objektu.

Elektrikářské práce

Provádíme také veškeré elektrikářské a elektroinstalační práce, od připojení spotřebičů, přes instalaci světelných vypínačů či elektrických zásuvek až po rekonstrukci kompletních rozvodů vč. Revizí. K veškerým elektrikářským úkonům máme odpovídající zkoušky, licence i oprávnění.

Instalatérské, topenářské práce

Rekonstrukce neodmyslitelně zahrnuje i veškeré instalatérské práce, jako jsou rozvody vody, odpadů či topení. Taktéž vyřešíme instalaci nového kotle, podlahového topení, baterií, instalace sprchových koutů a skleněných zástěn. S tím vším si bez obtíží poradíme.

LED osvětlení

Navrhujeme LED osvětlení interiérů, dodáváme jak celá svítidla, tak montujeme sádrokartonové bloky dle Vašeho přání a požadovaného designu. Světlem vytváříme funkční a zároveň zajímavý domov pro Vaše pohodlí, či reprezentativní firemní prostory. Provádíme výpočty intenzity osvětlení v interiéru i exteriéru, doporučíme vhodná svítidla pro Váš projekt, samozřejmostí je montáž, měření denního i umělého osvětlení v praxi.

Zednické práce, suchá výstavba (SDK), omítky a stěrky

Nabízíme různé zednické práce jako zděné příčky, suchá výstavba, betonování vč. štukování. Strojní omítky neděláme.

V suché výstavbě vidíme veliký potenciál, věříme a fandíme této oblasti, a proto montujeme sádrokartony značky Knauf a Rigips. Jsme taktéž certifikovanou firmou pro montáže z desek Fermacell. Suchou výstavbu taky provádíme při montáží podhledů, šikmin, výklenků, montáži pouzder dveří nebo skrytých zárubní a v neposlední řade taktéž při rekonstrukci podlah.

Malířské práce

Po dokončení zednických prací přichází na řadu malování. Vymalujeme nebo vytapetujeme stěny, nalakujeme zárubně, okna, dveře nebo radiátory. Můžeme doporučit taktéž volbu barev vhodných do jednotlivých místnosti.

Izolace požární, akustické a tepelné:

Máme certifikaci na požární příčky a konstrukce, děláme požární ucpávky Hilti. Potřebujete odhlučnit? Není problém. Montáži akustické konstrukce na stropy, případně předstěny, situaci vyřešíme. Provádíme i tepelné Izolace podlah a podkroví vatou, deskovým nebo sypaným polystyrenem.

Obklady, dlažby a podlahové krytiny

V rámci rekonstrukce bytu, především však s rekonstrukcí koupelny a toalety úzce souvisí pokládka obkladů či dlažby různých druhů a velikosti. Nedělají nám problémy ani mozaiky, kamenické rohy, či kamenné koberce.

Věnujeme se taktéž nivelování. Nivelační směsi mícháme strojně a s pomocí laserové vodováhy vyrovnáme podlahu s přesností do 2 mm na 2 m. Dorovnání případných drobných nerovností této podlahové vrstvy vyřešíme zbroušením. Dále nabízíme pokládky lepeného i klikového vinylu, parket a dřevěných podlah, PVC, koberců, vše včetně lištování. Umíme udělat epoxidové nátěry podlah, například do garáže. Neděláme marmoleum a pryskyřice.

Montáž obložek, dveří a nábytku

Naše další práce zahrnují i montáž obložek a dveří všech typů. Poradíme si se skleněnými, posuvnými, bezfalcovými dveřmi, i se skrytými zárubněmi a podobně. Zaměřujeme se hlavně na výrobky značky Sapeli, CAG, PRÜM, Sepos, SoloDoor a Masonite.

Dále Vám pomůžeme s montáží zařizovacích prvků, nebo různého nábytku, či kuchyní.

Doplňkové služby

V případě, že jste nenašli službu, kterou hledáte a potřebujete, neváhejte se na nás s dotazem obrátit přímo. Kontakt naleznete zde.

Certifikáty