Služby

Návrh interiéru, designu

poradenství s výběrem dekorů, materiálů a podobně. Analýza a návrh v 3D programu, návštěva showroomu a výběr jednotlivých výrobků.

LED osvětlení

Navrhujeme LED osvětlení interiérů, dodáváme jak celá svítidla, tak montujeme sádrokartonové bloky dle Vašeho přání a požadovaného designu. Světlem vytváříme funkční a zároveň zajímavý domov pro Vaše pohodlí, či reprezentativní firemní prostory. Provádíme výpočty intenzity osvětlení, návrhy osvětlení v interiéru, montáž, měření v praxi, jak denní tak umělé.

Bourací práce všeho druhu.

Máme na vše profi nářadí, většinou Hilti.

Elektroinstalační práce

Provádíme veškeré elektroinstalační práce, od připojení spotřebičů až po rekonstrukce rozvodů. Máme všechna oprávnění a potřebné certifikace.

Elektrikářské práce vč. projektování elektro a revizí

Na vše máme zkoušky, licence i oprávnění.

Instalatéské práce

voda, odpady, topení, plyn.

Omítky

jádrové, sádrové, štuky, sádrové stěrky, betonové stěrky a další povrchy. Neděláme strojní omítky. Ruční práce do cca 300m2

Zedické práce

zděné příčky (Cihla, Ytong i jiné tvárnice), betonování.

Suchá výstavba všeho druhu

V suché výstavbě vidíme veliký potenciál, věříme a fandíme této oblasti, a proto montujeme sádrokartony značky Knauf a Rigips. Jsme také certifikovanou firmou pro montáže z desek Fermacell, ve kterých vidíme budoucnost suché výstavby. SDK, Fermacell, Rigistabil, Habito, sádrovláknité desky všeho typu. Podhledy, šikminy, příčky, niky a výklenky, montáž pouzder pro dveře, skrytých zárubní. Suché podlahy Fermacell, Rigidur, OSB.

Izolace požární, akustické a tepelné:

Máme certifikaci na požární příčky a konstrukce, děláme požární ucpávky Hilti. Akustické konstrukce - Odhlučnění stropů, případně montáže akustických předstěn. Izolace a zateplení podlah a podkroví vatou, deskovým polystyrenem, sypaným polystyrenem

Obklady a dlažby

mozaiky, kamenické rohy, kamenné koberce.

Podlahové práce a krytiny

Nivelování za použití míchacího stroje a laseru (děláme s přesností do 2mm na 2m), broušení nivelace. Pokládky lepeného i klikového vinilu, parkety a dřevěné podlahy, PVC, koberců. Umíme udělat epoxidové nátěry podlah například do garáže. Neděláme marmoleum a pryskyřice.

Montáž vložek a dveří všech typů

vč. skleněných, posuvných, bezfalcové, skryté zárubně a podobně. Děláme hlavně Sapeli, CAG, PRÜM, Sepos, SoloDoor a Masonite. Dále montáže zařizovacích prvků a nábytku, kuchyní Ikea apod.

Truhlářské práce

Doplňkové služby