Mladý pár s omezeným rozpočtem koupil zrekonstruovaný byt v Praze 10. Problém byl, že původní majitel rekonstruoval byt bez vize, systému, jakéhokoliv návrhu a hlavně bez stavebního dozoru.

Výsledkem byl sice zrekonstruovaný byt, ale s nedostatkem zásuvek umístěných na špatných místech, vývody na světlo byly umístěny v místech kde osvětlení není vhodné, nebo naopak chybělo osvětlení na důležitých místech.

Díky absenci stavebního dozoru nebyly dotaženy detaily, přičemž bylo normální, že štuk nebyl dotažen do rohu, nebo k zemi, nad okny zcela chybělo vyštukování. V kuchyni chyběla příprava na myčku či další důležité spotřebiče dnešní moderní doby.

Ve spolupráci s CG-Creative jsme navrhli a z původního 3kk vytvořili funkční útulný luxusně zařízený domov 2kk s vlastní šatnou, dostatkem úložného prostoru a se zaměřením na dotažení detailů a doplňků, které umocňují celkový dojem. Navíc i přes omezený rozpočet jsme realizovali nábytek, zavěšenou knihovnu i kuchyňskou linku na míru, našli jsme prostor i pro umístění vinotéky. Výsledkem je čistý, luxusně vypadající domov s dřevěnou zrekonstruovanou podlahou, kde na zemi nepřekáží prodlužovací šňůry a kvůli zhasnutí v chodbě nemusíte přejít celý byt.